Menu

Nieuws

Dag 1 – Wat is de route en waar sta jij?

Oriëntatiedagen zij-instromers

Dag 1 – Wat is de route en waar sta jij?

Vorige week was de eerste bijeenkomst van de oriëntatiedagen voor zij-instromers. Op het kantoor van Transvita hebben we 13 enthousiaste deelnemers verwelkomd.

Tijdens deze informatieve dag hebben we gebruik gemaakt van coöperatieve werkvormen. Extra voordeel is dat ze dit nu zelf ook kunnen toepassen, zoals bij het geven van een (proef)les. Verder hebben we veel vragen kunnen beantwoorden?

Iedereen heeft meer zicht op de route naar hun werkplek binnen het basisonderwijs!

Op dinsdag 18 april vindt de tweede bijeenkomst plaats. Op de Hogeschool Utrecht volgen ze het seminar Onderwijsfilosofie. Dag 2 heeft als thema ‘Wat voor leerkracht wil je zijn’?

Deborah Steur en Jacqueline Van den Heuvel van Transvita zijn aanwezig. Zij begeleiden zij-instromers, ook tijdens deze dagen vol informatie en inspiratie.

Heb je ook interesse om vanuit een ander beroep in te stromen in het basisonderwijs?

✔️ Bekijk de informatie op onze website
✔️ En neem contact op: 030- 6008818 of info@transvita.nl.

Onze scholen bevinden zich in regio Midden-Nederland: Utrecht, Gelderland, Noord-Holland en Zuid-Holland.